Ladataan Tapahtumat

« Kaikki Tapahtumat

  • Tämä tapahtuma on mennyt.

Tallin Open 2020

maaliskuu 27 @ 17:00 - maaliskuu 29 @ 19:00

Melko kovatasoinen kv turnaus, johon valitaan joukkue.  Vahvista MyClubissa klikkaamalla osallistun ja kirjoita kommenttikenttään painitko kr ja vp la-su, vai kr la. vai vp su.

Kisojen jälkeen on myös hyvä leiri jonne valitaan jun ja cad maajoukkueet. Sen lisäksi muutama schoolboys ikäinen seuran valitsemana.

JOUKKUE:
U 11 2009- nuoremmat
23kg: Baqi Abbassoy GR ja FS (omat matka ja majoitus)
29kg: Emirha Albayrak GR ja FS
32kg: Platon Yastrebov, GR ja FS (omat matka ja majoitus)
32kg: Aleksei Lisitsa GR ja FS (omat matka ja majoitus)
32kg: Arshavir Derakshanifara FS
32kg: Daniil Korotkov GR ja FS (omat matka ja majoitus)
35kg: Tahir Albayrak GR ja FS
45kg: Nikita Jakovlev GR ja FS (omat matajärjestelyt)
+50kg: Hugo Tursman FS
+50kg: Otto Korpela GR ja FS (omat matkajärjestelyt)
U13 2007-08
35kg: Antti Räsänen GR ja FS
38kg: Onni Lahikainen GR ja FS
42kg: Mauriz Lehtinen GR ja FS (omat matka ja majoitus)
42kg: Henry Niiranen GR ja FS
53kg: Alex Wallius GR ja FS
53kg: Joona Junnila GR ja FS
U15 2005-06
38kg:41kg:44kg:48kg:52kg:57kg:62kg:
68kg: Sakari Karhu GR ja FS
75kg: Ruslan Vartiyainen GR ja FS
U17 2003-04
55kg: Charupot Phaophang FS
60kg: Akseli Erkkola GR ja FS
71kg: Unto Haaslahti FS
71kg: Jacob Caricato FS
80kg: Nikolai Huttunen FS
U20 2000-02
57kg: Jesse Mäkelä FS
57kg: Linus Blom FS
61kg:
74kg: Suleiman Ahmadi FS
79kg: Saijad Rajai FS
FEMALE
U15
33kg: Sura Abbassoy
62kg: Aino Kuitunen

Valmentajat:
Hannu Rantala, Ali Derakhshanifara, Ruzi Abbassoy
Aikuiset, jotka mukana matkajärjestelyissä: Panu Heikkilä, Ed Caricato, Petteri Lahikainen, Petri Niiranen, Kirsi Kuitunen, Tero Karhu ?
+ 2 x Caricato laivaliput la-su

MEALS:
Friday March 27: After weighin meal
Saturday March 28: Lunch and Dinner
Sunday March 29: Lunch and Dinner

MAJOITUS Kisapaikan vieressä on nyt meidän osalta täynnä. Seuraaville vahvistaville katsotaan keskustasta hotellia.
Huoneiden henkilöitä voi vielä vaihdella, mutta meidän 10 huonetta on nyt tässä.
Majoitus Pe-Su
2hh: Onni Lahikainen ja Petteri Lahikainen varma 3
2hh: Henry Niiranen ja Petri Niiranen varma 5
2hh: Panu Heikkilä ja Hannu Rantala 9 ja
2hh: Akseli Erkkola 8 ja Unto Haaslahti
2hh: Aino Kuitunen ja Kirsi Kuitunen 7
2hh: Ed Caricato ja Jacob Caricato varma 2
2hh: Alex Wallius ja Jarno Wallius
2hh: Joona Junnila ja Ari Junnila
2hh: Albayrak 3 x
2hh: Räsänen Antti, Räsänen Pauli, Sepi
Majoitus La-Su
2hh: Ali Derakhshanifara ja Arshavir Derakhshanifara 10

MUUT TOINEN HOTELLI VIRU
Pe-Su
Sakari ja Tero Karhu Viru
Ruslan Vartiyainen
La-Su:
Linus Blom ja huoltaja
2hh: Jesse Mäkelä ja Kari Mäkelä varma 6
2hh: Hugo Turman ja Alex Tursman varma 4
3hh: Nikola Huttunen, Suleiman Ahmadi ja Saijad Rajai

OMA MAJOITUS:
Mauriz Lehtinen, Platon Yastrebov, Aleksei Lisitsa, Daniil Korotkov, Korpelat, Jakovlev, Abbassoyt

QR -koodi julkisiin:
TLN_Conference_QR_mobile_03-25_04-26

Tarkemmat tiedot

Alkaa:
maaliskuu 27 @ 17:00
Loppuu:
maaliskuu 29 @ 19:00