Ladataan Tapahtumat
Etsi Tapahtumat

Navigointinäkymä

Tulevat Tapahtumat

Tapahtumat listamuotoinen navigointivalikko

huhtikuu 2020

Turku Open

huhtikuu 11 @ 08:00 - 17:00

Turku Open

huhtikuu 11 @ 10:00 - 17:00
Kupittaan Urheiluhalli,
TAHKONKUJA 5
Turku, 20520 Suomi
+ Google Map

Miesten sarjoissa rahapalkinnot: 1. sija 250€, 2. sija 150€ 4. sija 100€ Miehet 64kg vp Anvar Suviniitty, Elias Rezaei, Miehet 72kg vp Said Hosseini, Jacob Caricato, Taymi Kovraev Näihin sarjoihin valitaan joukkue myöhemmin: kr KADETIT ALLE 17-VUOTTA: 35, 38, 42, 47, 53, 59, 66 JA +66KG POJAT ALLE 13-VUOTTA: 24-26, 28, 30, 32, 35, 38 JA +38KG TYTÖT ALLE 17-VUOTTA: 28, 31, 34, 38, 43, 48, 54 JA +54KG

Lue lisää »

Miesten ja Naisten SM vp

huhtikuu 18 @ 08:00 - 17:00

Seinäjoki HPM:n joukkue Miehet: 57kg: Akseli Erkkola, Jesse Mäkelä, Charuphot Phaophang, Linus Blom (lisenssi puuttuu) 65kg: Anvar Suviniitty, Elias Rezai (lisenssi puuttuu) 70kg: Unto Haaslahti, Jacob Caricato, Said Hosseini (lisenssi puuttuu) 74kg: Suleiman Ahmadi, Santeri Luoma (lisenssi puuttuu), Taymi Kovraev (lisenssi puuttuu) 79kg: Nikolai Huttunen, Reza Ahmadi 86kg: Sajjad Rajai, Otto Kuikka (lisenssi puuttuu) 97kg: Jasper Lindqvist 125 kg: Ruben Bisi-Veerkamp, Zaur Tutuev (lisenssi puuttuu), Heikki Jussila (isenssi puuttuu) Naiset: 50, 53, 57kg: Jenna Sihtola (lisenssi puuttuu) 62kg: Hanna Mykkänen…

Lue lisää »

U15 SM vp

huhtikuu 18 @ 08:00 - 18:00

Seinäjoki Painijoille 2005 ja nuoremmat Joukkuetta täydennetään myöhemmin Pojat: 38kg: 41kg: 44kg: 48kg: Ali Barakhoyev 52kg: Ansar Tutuev 57kg: Joona Junnila 62kg: 68kg: Sakari Karhu 75kg: Ruslan Vartiyainen 75kg: Vili Kujanpää 85kg: Tytöt 33kg: Sura Abbassoy 33kg: Erika Purmonen 36kg: Eva Alhonen 39kg: 42kg: 46kg: 50kg: 54kg: 58kg: 62kg: 66kg: Aino Kuitunen

Lue lisää »

Alutagase Mömmi

huhtikuu 24 @ 13:00 - huhtikuu 25 @ 20:00

Kohtlajärve, Eesti 2005-07 -syntyneet 38kg: Rene Partida 41kg: 44kg: 48kg: Ali Barakhoyev 52kg: Toivo Kolehmainen 57kg: 62kg: 68kg: Sakari Karhu, Vili Kujanpää 75kg: Ruslan Vartiyainen +75kg: 2008- ja nuoremmat 21kg: 24kg: Abdul Abbassoy, Oskar Kassinen 27kg: 30kg: Emirhan Albayrak, Deni Gelogaev 34kg: Daniil Korotkov, Arshavir Derakhshanofara, Platon Yastrebov, Aleksei Lisitsa 37kg: Antti Räsänen, Tahir Albayrak, Onni Lahikainen 41kg: Henry Niiranen, Mauriz Lehtinen 45kg: 50kg: 60kg: Hugo Tursman, Otto Korpela, Ansar Tutuev

Lue lisää »

Poikien SM kr.

huhtikuu 25 @ 08:00 - 17:00

Alle 17v SM -kisat Ilmajoki

Lue lisää »

K. Kundzina Cup 2020

huhtikuu 25 @ 16:00 - huhtikuu 26 @ 23:00
Riga´s National Sport Hall,
160 Maskavas Street
Riga, Latvia
+ Google Map

HPM on valinnut seuraavan joukkueen K. Kundzina Cupiin Riikaan 25.-26.4.2020 Final Entry 25.4 klo 16.00 mennessä 27 Hipokrata Street Arvonta 25.4. klo 16.00-19.00 27 Hipokrata Street Punnitus 26.4 klo 08.00-09.00 Riga’s National Sport Manege, 9 Kojusalas Street, Riga Avajaiset 26.4 klo 09.45 Kilpailut 26.4 klo 10.00- 2005.-2006 birth year : 35.kg; 38.kg; 41.kg; 44.kg; 48kg; Ali Barakhoyev 53kg; 57.kg; 62.kg; 68kg;  Sakari Karhu, Vili Kujanpää 75kg; Ruslan Vartiyainen 85.kg; +85.kg. 2007.- 2008. (2009) birth year : 26kg; 29kg; Emirhan Albayrak,…

Lue lisää »
toukokuu 2020

PM kisat JUN kr, CAD vp ja kr

toukokuu 2 @ 08:00 - toukokuu 3 @ 17:00

Eesti, Keila Joukkueet valitaan painiliitosta

Lue lisää »

22. Kullo Koiv Memorial vp

toukokuu 8 @ 19:00 - toukokuu 9 @ 17:00
Viljandi Spordihall,
Vaksali Street
Viljandi, Viro
+ Google Map

Senioreiden kilpailu Joukkue valitaan SM kisojen jälkeen

Lue lisää »

KLL mestaruuskilpailut kr

toukokuu 16 @ 08:00 - toukokuu 17 @ 14:00

UWW Luckenwalde CAD + int training camp

toukokuu 22 @ 16:00 - toukokuu 28 @ 17:00
Fläminhalle,
An den Weinbergen
Luckenwalde, 14943 Saksa
+ Google Map

Kilpailut 22.-24.5 Leiri 25.-28.5. Maajoukkue valitaan

Lue lisää »

Ollin Painit kr

toukokuu 23 @ 08:00 - 17:00

Kuusankoski * Kutsua ei vielä ole

Lue lisää »
kesäkuu 2020

U15 EM

kesäkuu 5 @ 08:00 - kesäkuu 7 @ 17:00

Varna, Bulgaria

Lue lisää »
+ Vie listatut Tapahtumat